PRODUCENT ODZIEŻY SPORTOWEJ
DRUK NA TEKSTYLIACH

Rok założenia1990

DRUK SUBLIMACJA

TRANSFER

SZWALNIA

  • kalander.JPG
    KALANDER
  • szwalnia.JPG
    SZWALNIA
  • druk-ploter_2018-01-09-11-59-46.jpg
    DRUK
Specjallizujemy się w cyfrowym druku sublimacyjnym ......

 Specjallizujemy się w cyfrowym druku sublimacyjnym na różnych materiałach tekstylnych oraz gotowej odzieży.   Drukujemy na nietypowych materiałach:  Lycra, neopren, wszystkie tkaniny i dzianiny jeżeli są wykonane z włókna poliestrowego.

 Sublimację potrafimy wykorzystać również do zadrukowania innych nietypowych materiałów. Wykonujemy zlecena druku na wykrojach i chętnie      nawiążemy współpracę w tym temacie. Mamy możliwość przygotowania i opracowania wzorów produkcyjnych odzieży. Możemy zrealizować  zamowienie dla każdego od ilości jeden do dużych parti. Zaplecze produkcyjne to również szwalnia i krojownia . Dysponujemy maszynami typu: interlock, paskarka, inne.  Przyjmujemy zlecenia zarówno na druk jak i produkcję gotowych wyrobów. Pracujemy na uządzeniach i barwnikach firmy EPSON co daje gwarancję jakości. 

Transfer wykonujemy na prasie rolowej włoskiej firmy Transmatic, prasach płytowych płaskich- rownież dużego formatu. Wielkim naszym atutem są doświadczeni pracownicy niektórzy związani z firmą  od cwierć wieku.

Wykonujemy usługę druku sublimacyjnego.....

Wykonujemy usługę druku sublimacyjnego na materiałach poliestrowych (100%) lub z domieszką poliestru. Wykorzystując tą technikę drukarską możemy przenieść dowolny wzór – grafikę, zdjęcie itp., na powierzone nam przez klienta wykroje, np. sukienki, bluzki czy koszulki. Największą zaletą druku sublimacyjnego jest to, że wydruk końcowy jest bardzo wysokiej (fotograficznej) jakości i może mieć nieograniczoną ilość kolorów oraz elementów. Jest to najbardziej zaawansowana technika druku, jaką oferuje nasza firma. Wykonane tym sposobem nadruki nie blakną, nie spierają się, nie ulegają zniszczeniu podczas prasowania i nie wykruszają się (jak w przypadku plastizoli). Nasza firma wykonywała tą metodą zamówienia na m.in.:

bluzki damskie,

 sukienki,

koszulki sportowe, indywidualne,

 flagi,

 bannery,

 torby materiałowe,

 szaliki,

 czapki,      

 pokrycia na foteliki samochodowe dla dzieci,

 obrazy, grafiki ścienne,

 komplety sportowe,

 kostiumy kąpielowe,

 getry, legginsy,

 bluzy, kurtki,

 dresy,

 obrusy, bieżniki

Istnieje możliwość druku indywidualnego wzoru na własnych wykrojach. Nasza firma również projektuje oraz opracowuje grafiki i wzory według życzenia klienta.

TRANSFER

Wykonujemy usługi transferu  na prasie rolowej /kalander/ oraz na praswach płaskich różnego formatu. Nadruki mogą być wykonane w różbnych technikach zarówno na wyrobach gotowych,  na wykrojach oaz metrażu.