PRODUCENT ODZIEŻY SPORTOWEJ

PPH P&J Sport sp. jawna

ul.30 go Stycznia 40

83-110 Tczew

tel./fax +48 58 5324021

e-mail: biuro@pjsport.pl

NIP 5930101904

NIP EU  PL5930101904 

Rok założenia 1990

 

Od ponad dwudziestu pięciu lat produkujemy stroje sportowe do wielu dyscyplin. Nasza dewiza to wykonanie również bardzo krótkich serii. Oferta produkcyjna to  wiele różnych drobnych przedmiotów z pogranicza sportu i reklamy.

Metoda druku opierająca się na procesie sublimacji. Wzór, grafika, zdjęcie, itp., drukowane są na specjalnym papierze transferowym, a następnie przy użyciu wysokiej temperatury oraz ciśnienia przenoszone na materiały poliestrowe i mieszanki spandex,nylon,jedwab,szyfon,mikrofibra,polycottonyetc.

Wykonujemy usługę druku sublimacyjnego na materiałach poliestrowych (100%) lub z domieszką poliestru. Wykorzystując tą technikę drukarską możemy przenieść dowolny wzór – grafikę, zdjęcie itp., na powierzone nam przez klienta wykroje, np. sukienki, bluzki czy koszulki. Największą zaletą druku sublimacyjnego jest to, że wydruk końcowy jest bardzo wysokiej (fotograficznej) jakości i może mieć nieograniczoną ilość kolorów oraz elementów. Jest to najbardziej zaawansowana technika druku, jaką oferuje nasza firma. Wykonane tym sposobem nadruki nie blakną, nie spierają się, nie ulegają zniszczeniu podczas prasowania i nie wykruszają się (jak w przypadku plastizoli). Nasza firma wykonywała tą metodą zamówienia na m.in.:

⇒ bluzki damskie,

⇒ sukienki,

⇒ koszulki sportowe, indywidualne,

⇒ flagi,

⇒ bannery,

⇒ torby materiałowe,

⇒ szaliki,

⇒ czapki,        

⇒ pokrycia na foteliki samochodowe dla dzieci,

⇒ obrazy, grafiki ścienne,

⇒ komplety sportowe,

⇒ kostiumy kąpielowe,

⇒ getry, legginsy,

⇒ bluzy, kurtki,

⇒ dresy,

⇒ obrusy, bieżniki

 
X

Password:

Wrong password.